Sıkça Sorulan Sorular


Neden Cicekal.gen.tr ile sipariş vereyim?
Cicekal.gen.tr, Türkiye'deki çiçekçiliğe tamamen yeni ve farklı bir boyut kazandırmak amacıyla 1985 yılından beri hizmet vermektedir.
Türkiye’den 0216 316 34 16 numarası ile 7 gün 24 saat kesintisiz telefon ile hizmet veren Cicekal.gen.tr, bu hizmet ile Türkiye’de İLK ve TEK’tir.
Artık, hem telefon " Cicekal.gen.tr (0216 316 34 16)" hem de internetten ulaşabileceğiniz servisimiz sayesinde çiçekçi çiçekçi dolaşarak zaman kaybetmeyeceksiniz. İstediğiniz çiçekler istediğiniz zaman istediğiniz yerde olacaklar.


Cicekal.gen.tr 'da çiçekler hep taze midir?
Cicekal.gen.tr, direk seralardan toplu çiçek satın alması yapmaktadır. Yüksek iş hacmi ile Antalya'dan getirtilen çiçekler en çok iki gün içerisinde satılmış olur. Bu sayede çiçek gönderdiğiniz kişi daha uzun süre taze çiçeklerin keyfini sürebilir.


Siparişimin yerine zamanında ve sorunsuz teslim edildiğinden nasıl emin olabilirim?
Siparişleriniz teslim edildikten sonra bazı noktalarda anında bazı noktalarda ise ortalama 1 saat içerisinde size teslimat bilgisi sms ve e-mail olarak iletilmektedir. Dolayısı ile teslimat bilgisi peşinde koşmak zorunda kalmazsınız.
Dilerseniz çiçeğinizin durumunu, 0216 316 34 16 nolu telefonu arayarak Cicekal.gen.tr Müşteri Hizmetleri'mizden de öğrenebilirsiniz.


Siteye nasıl üye olabilirim?
Anasayfamızda sağ üst bölümde yer alan "Ücretsiz Üye Ol" kısmına yer alan formu doldurarak sitemize üye olabilmektesiniz.


Ödemeyi ne şekilde yapabilirim?
Ödemelerinizi kredi kartı ya da havale yoluyla yapabilmektesiniz. Ödeme ve sipariş işlemlerinizi isterseniz Müşteri Hizmetleri'mizi arayarak da gerçekleştirebilmektesiniz.


Seçtiğim çiçek siparişimi verdikten ne kadar sonra yerine ulaşır?
Siparişiniz mümkün olan en kısa zamanda yerine ulaştırmak için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimize emin olabilirsiniz. Cicekal.gen.tr.com olarak siparişlerinizde istekleriniz bizim için öncelik olmakla beraber, sadece 09.00-18.00 saatleri arası dağıtım garantisi verebilmekteyiz.
Ödemenizi banka havalesi ile yapıyorsanız siparişinizin ödemeniz konfirme edilmeden işleme konmayacağını göz önünde bulundurunuz.
Saat 15.00'a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde teslim edilir.


Siparişimden memnun kalmazsam?
Cicekal.gen.tr ile vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz çiçek kalitesi ve teslimat ilgili sorunlarda %100 para iadesi veya telafi garantisi altında bulunmaktadır. Amacımız sizin memnun olmanız ve Cicekal.gen.tr servisini bir kere değil, sürekli kullanmanızdır.


Türkiye'nin her yerine çiçek gönderebilir miyim?
Cicekal.gen.tr ile yerinizden kalkmadan Türkiye'nin her yerine çiçek yollayabilirsiniz. İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya ve Bursa için sayfamızda yer alan ürün ücreti geçerlidir. Diğer şehirler için aynı kaliteyi sizlere sunabilmek adına ekstra hizmet ücreti alınmaktadır.
Ürünlerimizin üzerinde yer alan şehir isimleri ürünün yazılı olduğu şehre yollanabildiğini göstermektedir. Şehir belirtilmeyen ürünler Türkiye'nin her yerine yollanabilmektedir.


Yurtdışına çiçek gönderebilir miyim?
Cicekal.gen.tr sadece Türkiye içi gönderimler yapmaktadır. İlerleyen dönemde bu konuda da yeni çalışmalar yapılacaktır. Sitemize üye olarak konu hakkındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


Özel günlerde saat garantisi veriyor musunuz?
Cicekal.gen.tr olarak teslimatlarımızı 09.00-18.00 saatleri arasında yapmakta olup, saat ile ilgili isteklerinizi de göz önüne almaktayız.
Ancak özel günlerde siz değerli müşterilerimizi yanıltmamak adına, hiçbir şekilde saat garantisi vermemekteyiz.


Kredi kartı ile ödeme yapmak güvenli mi?
HızlıÇiçek, kredi kartı gibi bilgilerinizin güvenliği için Verisign Inc. şirketi tarafından sağlanan SSL 3.0, 128-bit encryption kullanmaktadır. Sitemizde güvenliğin bu sistem ile sağlandığı bir sertifika ile belgelenmektedir. Bu sertifikada yer alan bilgiler Cicekal.gen.tr'a özeldir; aynı bilgiler başka bir sitede görüntülenemez.


SSL (Secure Sockets Layer) Protokolü ve 128-bit şifreleme nedir?
SSL Protokolü, internette kullanılmak üzere geliştirilmiş önemli güvenlik özelliklerine sahip bir teknoloji ürünüdür. En önemli görevi, bilgisayarınız ile sitemiz arasındaki bilgi akışının şifrelendirilmesidir. Bu şekilde şifrelenen bilgiler herhangi bir şekilde üçüncü kişiler tarafından görüntülenemez.
128-bit şifreleme sistemi şu an için dünyanın en ileri şifreleme programıdır.

 

 

 
 

 Diğer Başlıklar :

Çiçek Bakımı
Çiçeklerin Dili
Burçlar ve Çiçekler
Çiçek İçin Notlar
Özel Günler
TESLİMAT ŞARTLARI
Hakkımızda


Çiçek Bakımı  |  Çiçek İçin Notlar  |  Çiçeklerin Dili  |  Özel Günler  |  Burçlar ve Çiçekler 
Hakkımızda  |  Teslimat Şartları  |  Sıkça Sorulan Sorular  |  Hesap Numaralarımız  |  Müşteri Hizmetleri